Niemcy, brakteat
Zakończenie: 28-11-2024 21:15:00
Niemcy, brakteat
LicytujNumer: |
406406
Opis: | Niemcy - Łużyce Górne - Sobiesław II (1173–1179), brakteat, Budziszyn lub Zgorzelec, Władca siedzący na wprost, trzymający jabłko panowania i proporzec, + … + SV…BSLAVS |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro, 29.3 mm, 0.69 g, patyna, rzadki typ |
Literatura: | Haupt tabl. 11.17 |
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 16