Cesarstwo Rzymskie, dupondius, (172–173)
Zakończenie: 28-11-2024 21:04:40
LicytujNumer: |
406400
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Marek Aureliusz (161–180), dupondius, (172–173), Rzym, Aw: Popiersie władcy w koronie radialnej w prawo, M ANTONINVS AVG TR P XXVII, Rw: Jowisz siedzący w lewo, trzymający Wiktorie i berło, IMP VI COS II, w odcinku SC |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 25.9 mm, 13.25 g, patyna |
Literatura: | RIC 1065, C. 251 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 8