Bojowie, 1/8 statera – podobna do typu Walenta, ok. I w. pne
Zakończenie: 28-11-2024 20:51:20
LicytujNumer: |
398378
Opis: | Bojowie, 1/8 statera – podobna do typu Walenta, ok. I w. pne, mennica celtycka pod Kaliszem, Aw: Słabo czytelne, nieregularne wypukłości; Rw: Dwa przeciwstawne łuki pionowo, po każdej ze stron trzy poziome żeberka, pomiędzy łukami kropka |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | elektron, 9.5 mm, 0.43 g, niewielkie wyszczerbienie |
Literatura: | Rudnicki, Miłek, Ziąbka, Kędzierski 2009 - poz. 3–9 |
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 7