Polska, 5 złotych, 1.07.1948
Zakończenie: 28-11-2024 20:23:00
Polska, 5 złotych, 1.07.1948
LicytujNumer: |
406557
Opis: | Polska - Polska powojenna (1944–1952), 5 złotych, 1.07.1948, seria AB, numeracja 2356842 |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | po subtelnej konserwacji, ślady po złamaniach |
Literatura: | Lucow 1246a (R2), Miłczak 135b |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 5