Polska, 1/2 marki polskiej, 9.12.1916
Zakończenie: 28-11-2024 20:04:40
LicytujNumer: |
406223
Opis: | Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie (1915–1918), 1/2 marki polskiej, 9.12.1916, seria A, numeracja 9718268 |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | złamane w pionie i poziomie, ubytki i naddatki papieru na rogach wskutek odklejania banknotu z klasera |
Literatura: | Lucow 251 (R2), Miłczak 1a, Ros. 439.a |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 4