wydawnictwa polskie, Jagodziński Zygmunt K. – Moi wielcy artyści: Czesław Słania, Piotr Naszark..
Zakończenie: 28-11-2024 20:02:40
LicytujNumer: |
405892
Opis: | wydawnictwa polskie, Jagodziński Zygmunt K. – Moi wielcy artyści: Czesław Słania, Piotr Naszarkowski, Andrzej Heidrich, Warszawa 2009, ISBN 9788373991187 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 184 strony formatu A4, oprawa twarda z obwolutą, bogato ilustrowany album z dziełami Czesława Słani, Andrzeja Heidricha i Piotra Narszałkowskiego oraz z esejami dotyczącymi ich życia i twórczości, książka zawiera m. in. listę polskich projektantów pieniędzy papierowych (XIX, XX, XXI wiecznych). Przedstawiono również wizerunki projektów banknotów, które ostatecznie nie weszły do obiegu, w tym również banknot reklamowy przygotowywany (1996) z okazji czterechsetlecia stołeczności Warszawy, projektu Zygmunta K. Jagodzińskiego. Sztych portretowy króla Zygmunta III Wazy rytował Piotr Naszarkowski |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 9