Zakończenie: 28-11-2024 20:00:20
LicytujNumer: |
406581
Opis: | wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy – Banknoty polskie / Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, Tom III (1919–1939); Warszawa, 2005, ISBN 839133614X |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 264 strony, twarda oprawa ze złoceniami i obwolutą, format A4+; bogato ilustrowany katalog, przy każdej pozycji określenie rzadkości, praca będąca opracowaniem 3. części największego zbioru banknotów polskich |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 10