Polska, Orzeł stojący na tarczy amazonek, w tarczy mniejsza tarcza z cyfrą 4, na s..
Zakończenie: 21-11-2024 22:34:40
LicytujNumer: |
405994
Opis: | Polska, Orzeł stojący na tarczy amazonek, w tarczy mniejsza tarcza z cyfrą 4, na stronie odwrotnej sygnatura J.NIEDŹWIECKI |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz lany, 99 mm x 148 mm, 402.37 g, na odwrocie uszko do zawieszenia |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 22