Polska, ryngraf
Zakończenie: 21-11-2024 22:34:20
Polska, ryngraf
LicytujNumer: |
406218
Opis: | Polska, ryngraf, Tarcza, w której ukoronowany orzeł, na dole szarfa, na której POD TWOJĄ OBRONĘ UCIEKAMY SIĘ |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | cyna złocona, 57.1 x 70.4 mm, 38.48 g |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 14