Polska, Krzyż Partyzancki z miniaturą, 1945–1999

Rozpoczęcie: 08-11-2024 18:00
Zakończenie: 21-11-2024 22:34:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
405783
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Krzyż Partyzancki z miniaturą, 1945–1999, Krzyż, na środku którego Orzeł, na ramionach ZA - POLSKĘ - WOLNOŚĆ - I / LUD, na stronie odwrotnej 1939 - PARTYZANTOM - 1945, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, dodatkowo miniatura oraz podniszczone pudełko
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, 38.9 x 43.1 mm, 11.57 g (bez wstążki), 1.90 g (miniatura)

Cena aktualna: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 9