Polska, Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski
Zakończenie: 21-11-2024 22:33:00
LicytujNumer: |
405786
Opis: | Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1944, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstęgę, dodatkowo oryginalne pudełko |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | tombak złocony, emalia, 62.5 x 62.6 mm, 63.23 g (bez wstęgi) |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 14