Polska, Order Sztandaru Pracy I klasy z miniaturą, po 1952
Zakończenie: 21-11-2024 22:32:20
LicytujNumer: |
405780
Opis: | Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Order Sztandaru Pracy I klasy z miniaturą, po 1952, Warszawa, Pięcioramienny krzyż, w kątach promienie, w medalionie robotnik z młotem i proporcem, na stronie odwrotnej w medalionie PRL, order dwuczęściowy, mocowany na wstążkę, wykonany w Mennicy Państwowej, dodatkowo pudełko oraz miniatura |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | tombak złocony, 44.1 x 47.1 mm, 42.00 g (ze wstążką), 5.49 g (miniatura) |
Literatura: | Stela III.5.1 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 18