Polska, 36 Specjalny Pułk Lotnictwa Transportowego (Warszawa) – złota odznaka, przed 2011

Rozpoczęcie: 08-11-2024 18:00
Zakończenie: 21-11-2024 22:32:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
405798
Opis: Polska, 36 Specjalny Pułk Lotnictwa Transportowego (Warszawa) – złota odznaka, przed 2011, Trapez równoramienny, w nim kula ziemska z siatką geograficzną, niżej szachownica lotnica, na której warszawska syrenka, wyżej wzlatujący samolot pasażerski, u góry 36 SPLT, na stronie odwrotnej wygrawerowane 1012, odznaka trzyczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana A. PANASIUK / GRAWER / WARSZAWA / ul. ŚWIĘTOJAŃSKA 4/6
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: metal złocony, emalia, 27.8 x 40.4 mm, 14.04 g (bez nakrętki)

Cena aktualna: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 10