Polska, odznaka pamiątkowa
Zakończenie: 21-11-2024 22:30:40
Polska, odznaka pamiątkowa
LicytujNumer: |
405794
Opis: | Polska - III Rzeczpospolita (1989–), odznaka pamiątkowa, Warszawa, Kartusz, na którym Krzyż Srebrny Orderu Virtuti Militari na biało-czerwonym tle, u góry KKOW, na dole RP / 1792, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana ZB. CEGIELSKI / GRAWER / WARSZAWA UL. PUŁAWSKA 1 / POLAND |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | mosiądz, emalia, 36.2 x 46.8 mm, 27.49 g (bez nakrętki) |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 9