Polska, Krzyż Partyzancki, 1945–1999
Zakończenie: 21-11-2024 22:29:40
LicytujNumer: |
405790
Opis: | Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Krzyż Partyzancki, 1945–1999, Krzyż, na środku którego Orzeł, na ramionach ZA - POLSKĘ - WOLNOŚĆ - I / LUD, na stronie odwrotnej 1939 - PARTYZANTOM - 1945, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, dodatkowo miniatura |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | mosiądz złocony, 38.8 x 43.0 mm, 13.29 g (ze wstążką), 2.70 g (miniatura) |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 7