Rumunia, Order Korony Rumunii V klasy, (1932–1947)
Zakończenie: 21-11-2024 22:29:20
LicytujNumer: |
405789
Opis: | Rumunia, Order Korony Rumunii V klasy, (1932–1947), Czerwony krzyż maltański z emaliowanymi na biało bordiurami, w kątach krzyża korony, w medalionie monogram Karola I wokół którego PRIN NOI INSINE - 14 MARTIE 1881, na stronie odwrotnej 10 MAIU wokół którego 1866 * 1877 * 1881 *, order mocowany na wstążkę |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro złocone, emalia, 37.5 x 39.5 mm, 17.07 g, minimalne wykruszenia emalii |
Literatura: | Barac 296 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 17