Rosja, medal za macierzyństwo - I-go stopnia, 1944–1947
Zakończenie: 21-11-2024 22:29:00
LicytujNumer: |
405983
Opis: | Rosja - ZSRS (1922–1991), medal za macierzyństwo - I-go stopnia, 1944–1947, Wizerunek matki z dzieckiem, powyżej pięciopromienna gwiazda, na obrzeżu wieniec laurowy, na dole szarfa,na której CCCP, na stronie odwrotnej skrzyżowane sierp i młot, МЕАЛЬ - МАЕРИНСТВА, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na przywieszkę |
Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 925, metal złocony, emalia, 29.2 mm, 23.40 g; medal pierwszego stopnia otrzymywały matki, które urodziły sześcioro lub więcej dzieci |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 11