Rosja, 50 lat KGB, 1967
Zakończenie: 21-11-2024 22:28:20
Rosja, 50 lat KGB, 1967
LicytujNumer: |
405979
Opis: | Rosja - ZSRS (1922–1991), 50 lat KGB, 1967, Moskwa, Tarcza, w niej 50 / ВЧК / КГБ, w cyfrze 5 skrzyżowane sierp i młot, 0 przebite mieczem, na głowicy którego pięciopromienna czerwona gwiazda, na stronie odwrotnej sygnatura producenta, odznaka jednoczęściowa, mocowana na agrafkę |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | biały metal, 23.2 x 38.8 mm, 3.00 g |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 11