Rosja, Order Wojny Ojczyźnianej (Отечественной войны) II klasy, 1945
Zakończenie: 21-11-2024 22:28:00
LicytujNumer: |
405981
Opis: | Rosja - ZSRS (1922–1991), Order Wojny Ojczyźnianej (Отечественной войны) II klasy, 1945, Krasnoarmsk, Pięciopromienna gwiazda emaliowana na czerwono, między ramionami promienie, na tle gwiazdy skrzyżowane karabin i szabla, na środku gwiazdy medalion w którym ОТЕЧЕСТВЕННАЯ ВОЙНА w otoku, w polu skrzyżowane sierp i młot, na stronie odwrotnej sygnatura MOНЕТНЫЙ ДВОР i wygrawerowany numer 721622, odznaczenie dwuczęściowe, mocowane na słupek, nakrętka niesygnowana |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | złoto, srebro, emalia, 44.4 x 46.0 mm, 26.11 g (bez nakrętki) |
Literatura: | Sańko s. 93 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 13