Polska, plakieta, 1979(?)
Zakończenie: 21-11-2024 22:25:40
Polska, plakieta, 1979(?)
LicytujNumer: |
405995
Opis: | Polska - XX w. - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), plakieta, 1979(?), Warszawa, Widok pomnika Polegli Niepokonani z parku na dawnych szańcach Woli, projektował Jerzy Araźnik, wykonała Stanisława Wątróbska, wizerunek z rewersu medali Komenda Dzielnicowa MO Warszawa-Ochota i Warszawa-Wola |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz lany, 213 mm, 1885.41 g |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 16