Polska, kopia medalu na pamiątkę oswobodzenia Torunia spod szwedzkiej okupacji (wybitego w, 1659 roku)

Rozpoczęcie: 08-11-2024 18:00
Zakończenie: 21-11-2024 22:24:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
406295
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668), kopia medalu na pamiątkę oswobodzenia Torunia spod szwedzkiej okupacji (wybitego w, 1659 roku), Aw: Popiersie w prawo, niżej sygnatura IH, IOANNES CASIMIRUS D. G. POLONIÆ & SUECIÆ REX ﹠c, Rw: Panorama Torunia, przed nim Jan Kazimierz z regimentem przyjmujący kapitulację twierdzy, niżej w kartuszu M. D. C. LVIII. / XXX DECEMBER •, po bokach I - H, nad miastem słońce wyłaniające się z chmur,
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal lany, 68.3 mm, 79.57 g, kopia efektownego, ekstremalnie rzadkiego medalu
Literatura: ZKW Medale 62

Cena aktualna: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 15