Rosja, kopia galwaniczna awersu medalu na pamiątkę zdobycia twierdzy Szlisselburskiej

Rozpoczęcie: 08-11-2024 18:00
Zakończenie: 21-11-2024 22:23:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
406217
Opis: Rosja - Piotr I (1689–1725), kopia galwaniczna awersu medalu na pamiątkę zdobycia twierdzy Szlisselburskiej, Popiersie w prawo, na przecięciu ramienia sygnatura • C • / ЮДИН • F., ПЕТРЪ • І • Б • М • ІМПЕРАТОРЪ • ІСАМОДЕРЖЕЦЪ • ВСЕРОСС
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, olów, 71.9 mm, 42.99 g
Literatura: Diakov 15 (oryginał)

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 14