Wielka Brytania, 4 szylingi (2 floreny), 1888
Zakończenie: 21-11-2024 22:22:00
LicytujNumer: |
405745
Opis: | Wielka Brytania - Wiktoria (1837–1901), 4 szylingi (2 floreny), 1888, Londyn, emisja jubileuszowa |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro, 22.40 g, patyna, uszkodzenia powierzchni monety |
Literatura: | S. 3923 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 18