Węgry, forint, 1879 KB
Zakończenie: 21-11-2024 22:21:20
Węgry, forint, 1879 KB
LicytujNumer: |
405788
Opis: | Węgry - Franciszek Józef I (1848–1916), forint, 1879 KB, Kremnica |
Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Herinek 606, Huszár 2138 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 9