Szwecja, 2 korony, 1897
Zakończenie: 21-11-2024 22:18:40
Szwecja, 2 korony, 1897
LicytujNumer: |
405746
Opis: | Szwecja - Oskar II (1872–1907), 2 korony, 1897, Sztokholm, 25 lat panowania władcy |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | moneta przetarta, patyna |
Literatura: | SM 54, SMB 29 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 16