Szwajcaria, 1 rappen, 1842 D
Zakończenie: 21-11-2024 22:18:20
Szwajcaria, 1 rappen, 1842 D
LicytujNumer: |
406010
Opis: | Szwajcaria - Zürich- kanton, 1 rappen, 1842 D |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro bilonowe, 0.61 g, patyna |
Literatura: | KM 194, HMZ 2-1180.b |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 8