Niemcy, 3 marki, 1914 D
Zakończenie: 21-11-2024 22:07:40
Niemcy, 3 marki, 1914 D
LicytujNumer: |
405063
Opis: | Niemcy - Bawaria - Ludwik III (1913–1918), 3 marki, 1914 D, Monachium |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, ładne |
Literatura: | AKS 210, Jaeger 52 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 10