Niemcy, talar, 1829 A
Zakończenie: 21-11-2024 22:05:20
Niemcy, talar, 1829 A
LicytujNumer: |
405042
Opis: | Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm III (1797–1840), talar, 1829 A, Berlin |
Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, ładnie zachowany |
Literatura: | AKS 17, Davenport 763, Thun 250 |
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 11