Niemcy, 1 krajcar, 1797 B
Zakończenie: 21-11-2024 22:05:00
Niemcy, 1 krajcar, 1797 B
LicytujNumer: |
405919
Opis: | Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm II (1786–1797), 1 krajcar, 1797 B, Bayeruth |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Olding 42, Henckel 5380, Jaeger 203b |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 23