Niemcy, talar, 1762 IL
Zakończenie: 21-11-2024 22:03:40
Niemcy, talar, 1762 IL
LicytujNumer: |
405932
Opis: | Niemcy - Norymberga - Franciszek I Lotaryński (1745–1765), talar, 1762 IL, Norymberga |
Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 28.00 g, mennicza wada krążka przy obrzeżu, patyna |
Literatura: | Davenport 2486 |
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 18