Niemcy, talar, 1849
Zakończenie: 21-11-2024 22:02:20
Niemcy, talar, 1849
LicytujNumer: |
405933
Opis: | Niemcy - Frankfurt – miasto, talar, 1849, Frankfurt, Iohann Wolfgang von Goethe - 100. rocznica urodzin |
Stan zachowania: | II+/I-, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | wielobarwna patyna, pięknie zachowany egzemplarz |
Literatura: | AKS 41, Davenport 646, J.-F. 1206, Thun 137 |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 13