Niemcy, talar, 1624 HP
Zakończenie: 21-11-2024 22:02:00
Niemcy, talar, 1624 HP
LicytujNumer: |
405922
Opis: | Niemcy - Brunszwik-Lüneburg-Celle - Krystian starszy (1611–1633), talar, 1624 HP, Andreasberg, Aw: Święty Andrzej, trzymający przed sobą krzyż, legenda, Rw: Ozdobiona, wielopolowa tarcza herbowa, nad którą hełmy z labrami i klejnotami, po bokach litery H - P (mincmistrz Henryk Pechstein), legenda |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 28.85 g, ciemna patyna |
Literatura: | Davenport 6479, Welter 926 |
Cena wywoławcza: 1 950 zł
Cena szacunkowa: 3 250 zł
Ilość odsłon: 12