Niemcy, talar, 1784
Zakończenie: 21-11-2024 22:01:40
Niemcy, talar, 1784
LicytujNumer: |
405923
Opis: | Niemcy - Brandenburgia-Ansbach - Krystian Fryderyk Karol Aleksander (1757–1791), talar, 1784, Schwabach |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 27.88 g, patyna |
Literatura: | Davenport 2026, Slg. Wilm. 1113 var. |
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 15