Austria, XIV liardów, 1789
Zakończenie: 21-11-2024 21:59:00
Austria, XIV liardów, 1789
LicytujNumer: |
405742
Opis: | Austria - Józef II jako współrządzący (1765–1780), XIV liardów, 1789 |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | patyna, rzadszy typ |
Literatura: | Herinek 392 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 23