Polska, 10 złotych, 1999
Zakończenie: 21-11-2024 21:46:00
Polska, 10 złotych, 1999
LicytujNumer: |
406055
Opis: | Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 10 złotych, 1999, Warszawa, 150. rocznica śmierci Juliusza Słowackiego (1809–1849) |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 925, nakład 19.000 sztuk, patyna, stemple lustrzane, moneta w plastikowym kapslu |
Literatura: | Parchimowicz 789 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 4