Polska, 100 złotych, 1977
Zakończenie: 21-11-2024 21:27:20
Polska, 100 złotych, 1977
LicytujNumer: |
406074
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1977, Warszawa, Henryk Sienkiewicz (1846–1916) |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 625, nakład 20.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna, moneta w niebieskim pudełku NBP |
Literatura: | Parchimowicz 277 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 3