Polska, 10 złotych, 1938
Zakończenie: 21-11-2024 21:10:20
Polska, 10 złotych, 1938
LicytujNumer: |
405812
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 10 złotych, 1938, Warszawa, Józef Piłsudski |
Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | miejscowa patyna, drobne ryski, lekko przetarte, ale rzadszy rocznik z blaskiem menniczym |
Literatura: | Parchimowicz 124e |
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 17