Polska, 1 grosz, 1839 MW
Zakończenie: 21-11-2024 21:03:00
Polska, 1 grosz, 1839 MW
LicytujNumer: |
406247
Opis: | Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 1 grosz, 1839 MW, Warszawa, bez kropki po dacie, kropka po GROSZ |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | zielonkawa patyna |
Literatura: | Bitkin 1225, Plage 255 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 23