Polska, 1 grosz polski, 1817 IB
Zakończenie: 21-11-2024 21:02:40
LicytujNumer: |
406246
Opis: | Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Aleksander I (1801–1825), 1 grosz polski, 1817 IB, Warszawa, odmiana z dłuższym ogonem Orła |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | zielonkawa patyna |
Literatura: | Bitkin H884, Plage 202 (R), Berezowski 4 zł |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 17