Polska, trojak, 1593
Zakończenie: 21-11-2024 20:50:00
Polska, trojak, 1593
LicytujNumer: |
406138
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety litewskie, trojak, 1593, Wilno, końcówki napisów L / L, u dołu rewersu herb Chalecki rozdziela datę |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | uszkodzony krążek |
Literatura: | Iger V.93.3.b, Ivanauskas 5SV36-18 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 9