Polska, trojak, 1596
Zakończenie: 21-11-2024 20:38:00
Polska, trojak, 1596
LicytujNumer: |
406160
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1596, Bydgoszcz, róża i H-R u dołu rewersu, duża głowa króla |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna , w opakowaniu firmy PCGS nr 651078.53/81242092 z oceną AU53 |
Literatura: | Iger B.96.2.d/a |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 12