Polska, trojak, 1589
Zakończenie: 21-11-2024 20:33:20
Polska, trojak, 1589
LicytujNumer: |
406133
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1589, Olkusz, końcówka legendy LIT, poziomy znak menniczy półruszt, (Mikołaj Hevel de Colpino, zarządca mennicy) |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Iger O.89.1.c (R1) |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 27