Polska, denar, 1555
Zakończenie: 21-11-2024 20:26:40
Polska, denar, 1555
LicytujNumer: |
405748
Opis: | Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - miasto Elbląg, denar, 1555, Elbląg |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | krążek wycięty nierówno, patyna |
Literatura: | Białk.-Szw. 447 (R3), CNCE 232 (R4), Kop. 7099 (R3), Kurp. (1506–73) 989 (R3), Pfau 208, Tyszkiewicz 7 mk |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 19