Polska, szeląg, 1546
Zakończenie: 21-11-2024 20:25:00
Polska, szeląg, 1546
LicytujNumer: |
405764
Opis: | Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Gdańsk, szeląg, 1546, Gdańsk, znaki inicjalne: na awersie gwiazda, na rewersie rozeta, w legendzie awersu POLON |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | delikatna patyna |
Literatura: | Białk.-Szw. 211, CNG 54.Va var., Kop. 7288, Kurp. (1506–1573) 435 (R) |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 13