Zakon Krzyżacki, Długowłosa postać rycerza, trzymająca prawą ręką tarczę, na której k.., ok. 1247–1258
Zakończenie: 21-11-2024 20:17:40
LicytujNumer: |
198606
Opis: | Zakon Krzyżacki, ok. 1247–1258, Długowłosa postać rycerza, trzymająca prawą ręką tarczę, na której krzyż, w lewej ręce proporzec płachtą skierowany ku głowie, z lewej strony wolnostojąca laska krzyżowa |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 20.8 mm, 0.27 g, fragment zgnieciony, ale moneta bardzo dobrze czytelna |
Literatura: | BRP Prusy T2.8, W. 11a |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 11