Zakon Krzyżacki, Długowłosa postać rycerza, trzymająca prawą ręką tarczę, na której k.., ok. 1247–1258

Rozpoczęcie: 08-11-2024 18:00
Zakończenie: 21-11-2024 20:17:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
198606
Opis: Zakon Krzyżacki, ok. 1247–1258, Długowłosa postać rycerza, trzymająca prawą ręką tarczę, na której krzyż, w lewej ręce proporzec płachtą skierowany ku głowie, z lewej strony wolnostojąca laska krzyżowa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 20.8 mm, 0.27 g, fragment zgnieciony, ale moneta bardzo dobrze czytelna
Literatura: BRP Prusy T2.8, W. 11a

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 11