Zakon Kawalerów Mieczowych, szeląg, bez daty (pocz. XVI w.)
Zakończenie: 21-11-2024 20:17:20
LicytujNumer: |
402458
Opis: | Zakon Kawalerów Mieczowych - Walter von Plettenberg (1494–1535), szeląg, bez daty (pocz. XVI w.), Wenden (Cesis), znak nad tarczą herbową niewidoczny |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 19.2 mm, 1.01 g |
Literatura: | Haljak 230–233 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 7