Ruś, dienga, 1420–1478
Zakończenie: 21-11-2024 20:16:00
Ruś, dienga, 1420–1478
LicytujNumer: |
404944
Opis: | Ruś - Nowogród, dienga, 1420–1478, Nowogród, Aw: Legenda dzielona krzyżem, Rw: Książę siedzący na tronie przyjmujący hołd od poddanego, pomiędzy nimi krzyż, nad nimi kropka, po bokach C–O |
Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 17.0 mm, 0.73 g, miejscowa patyna |
Literatura: | Huletski/Pietrunin 7588 C |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 17