Niemcy, naśladownictwo denara brandenburskiego
Zakończenie: 21-11-2024 20:12:20
LicytujNumer: |
405762
Opis: | Niemcy - Brandenburgia - Otto VI (ok. 1280–1286), naśladownictwo denara brandenburskiego, Aw: Postać władcy na wprost, po bokach cztery tarcze, Rw: Pierścień, wokół którego naprzemiennie tarcza i hełm z pióropuszem |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 14.4 mm, 0.62 g, patyna |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 15