Niemcy, denar, II poł. XIII w.
Zakończenie: 21-11-2024 20:12:00
LicytujNumer: |
405758
Opis: | Niemcy - Brandenburgia, denar, II poł. XIII w., Aw: Długowłosa postać, stojąca na wprost z rozłożonymi rękami, na każdej hełm z pióropuszem, niżej dwa czwórliście, Rw: Orzeł z tarczą na piersi, w tarczy hełm z pióropuszem |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro, 14.7 mm, 0.48 g |
Literatura: | Bft B1 569 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 12