Cesarstwo Rzymskie, denar, (202–210)
Zakończenie: 21-11-2024 20:10:20
LicytujNumer: |
406014
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Septymiusz Sewer (193–211), denar, (202–210), Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, SEVERVS PIVS AVG, Rw: Stojący w lewo cesarz, trzymający gałązkę i zwój, FVNDATOR PACIS |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 19.6 mm, 3.31 g, patyna, wyszczerbienia krążka |
Literatura: | RIC 265, C. 205 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 33